Продаж сонячних батарей для гаджетів

Наше життя важко уявити без різноманітних гаджетів — смартфонів, ноутбуків, планшетів та інших «дітищ» високих технологій. Але, на жаль, всі вони мають властивість розряджатися в самий невідповідний момент. Добре, коли є можливість швидко зарядити акумулятор. А якщо це фізично неможливо, то на допомогу можуть прийти сонячні батареї для зарядки гаджетів, продаж яких є высокоперспективной ідеєю для бізнесу.

Сучасні сонячні батареї здатні накопичувати значну кількість енергії. Вони комплектуються різними перехідниками, завдяки чому зарядити можна абсолютно будь-який пристрій. Переваги такого зарядного обладнання складно переоцінити: воно компактно, мобільно, доступно за ціною, універсально і економічно. Можна не сумніватися, що така продукція буде користуватися гарантовано високим попитом у населення.

Основна цільова аудиторія бізнесмена — початківця- це любителі турпоходів, подорожей, мисливства, рибальства. Сонячні батареї для зарядки гаджетів з задоволенням купують люди, які в силу професії чи інших обставин змушені багато годин перебувати на вулиці без доступу до стандартної електромережі.

Реалізовувати товари такого типу в роздріб дуже зручно через Інтернет. Ще один варіант — укладання договорів на поставку зі спеціалізованими торговими точками, які реалізують мобільні телефони та аксесуари для них. Оптова вартість сонячної батареї для зарядки складає близько 700 рублів, роздрібна ж ціна в середньому на 500 рублів дорожче. Таким чином, реалізувавши партію товару з 200 штук, можна отримати близько 100 000 рублів прибутку. Вигода очевидна, так що дерзайте!

Поділіться своєю думкою