Продаж роликових кросівок: бізнес-ідея для початківців, мінімальні вкладення, іноземні

Успіх одних може складатися через довгий і тернистий шлях, а до деяких бізнес-ідеї приходять випадково і моментально перетворюються в справу, що приносить не тільки дохід, але і більшу популярність.

Американець Роджер Адамс одного разу побачив, як хлопці, покатавшись на роликах, з небажанням знімають їх і перевзуваються в кросівки. Він сам любив кататися на роликах, вставши на них вже в 9 місяців — у батьків Роджера був свій скейтпарк. Підприємець подумав: «А що якщо ролики можна буде носити як звичайне взуття, а звичайне взуття можна буде одягати для розваги?». В цей момент, в далекому 2000 році почалася історія компанії Heelys.

Heelys — це звичайні на вигляд кросівки, в підошву яких вмонтовано одне коліщатко від роликів.

Роликові кросівки можуть розвивати швидкість до 16 км/год

Більш того, Роджеру вдалося втілити свою ідею в життя повною мірою: ролики моментально перетворюються в кросівки, а кросівки в одну мить стають роликами. У місті по рівній поверхні проходити, вірніше проїжджати, великі відстані можна з вітерцем. А в моменти, коли потрібно піднятися сходами, переступити перешкоду або просто перебувати в якому-небудь приміщенні, ролик легко «ховається» в спеціальну кишеню.

Розсікати по тротуарах на Heelys рада молодь по всьому світу. Роликові кросівки стали дійсно популярним трендом — за 7 років компанія продала більше 10 млн пар взуття.

Основними споживачами незвичайних кросівок є, звичайно, діти. Це весело, цікаво і модно. До того ж незвичайна взуття відмінно розвиває координацію рухів. А батьки і самі не проти купити своїй дитині одну пару, адже кататися на роликах на свіжому повітрі куди краще, ніж сидіти за сучасними гаджетами. І це хороший привід провести час з сім’єю, гуляючи, наприклад, по парку або у дворі дому.

Одним словом, шанувальників катання на роликових кросівках виявилося так багато, що сформувалося навіть ціле співтовариство степрайдеров.

Попит на кросівки є в тому числі і в Росії, проте знайти їх значно складніше, ніж на заході. Тому ви можете організувати власний бізнес для себе і полегшити життя багатьом батькам. Такий бізнес можна почати без серйозних вкладень, всього лише закупивши товар. Реалізувати його можна через інтернет-магазин: в цьому випадку немає витрат на оренду приміщення, закупівлю торгового устаткування і т. д

До речі, навчитися кататися на диво-кросівках не зовсім просто: для того, щоб «поїхати» потрібно підняти носок, для того щоб зупиниться — стати на носок. Тому разом з кросівками можуть продаватися і супутні товари: шолом, налокітники і наколінники — вони обов’язкові для тих, хто ще не знайомий з цією взуттям і можуть стати додатковою статтею доходів для вас. Зрозуміло, в тому випадку, якщо ви вирішите відкрити бізнес на продаж роликових кросівок.

Поділіться своєю думкою