Продаж родючого чорнозему

Подібну ідею з великим успіхом зможуть реалізувати жителі центрально-чорноземного регіону нашої країни. Саме на цій території є величезна кількість родючої землі, істотний недолік якої відчувається в багатьох інших частинах Росії.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку слід визначитися з цільовою аудиторією: клієнтами продавця родючого ґрунту будуть досвідчені садівники і фермери. За допомогою чорнозему можна виростити багатий урожай, не використовуючи при цьому дорогих добавок і шкідливих хімікатів.

Ще успішніше можна продавати не чистий чорнозем, а грунтосумішей, збагачені гумусом. Для запуску такого виробництва необхідно придбати спеціальне обладнання — змішуючий і фасувальне. Фасований удобрений чорнозем можна продавати в пакетованому вигляді. Вага упаковки варіюється від 1,5 до 10 кг.

Щоб зробити бренд упізнаваним, варто звернутися до дизайнера, який розробить яскраві та запам’ятовуються товарні логотипи. І, звичайно ж, без реклами у цьому бізнесі — нікуди. Необхідно використовувати всі можливі рекламні джерела: друковані ЗМІ, телебачення, Інтернет, банери, візитки, оголошення і т. д.

При правильно складеному бізнес-плані, чорнозем може принести підприємцю до 220 000 рублів чистого прибутку вже в перший рік роботи компанії.

Share your thoughts