Продаж роботів-пилососів

Сучасна техніка досягла небувалих висот. Сьогодні роботами-пилососами вже нікого не здивуєш. З дивовижних іграшок ці прилади перетворилися у бажаний подарунок для будь-якої господині. Тепер на продажу роботів-пилососів можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Перші роботизовані пилососи з’явилися на початку 21 століття і дуже швидко завоювали визнання світової громадськості. Але моделі з минулого були далекі від досконалості. Роботи другого покоління були вже більш «розумними», вони вже вміли самостійно вивчати простір. Сучасні ж роботи-пилососи — це справжнє диво інтелектуальної техніки. Вони не тільки всмоктують сміття і пил, але і вміють відтирати в’їдаються плями і проводити вологе прибирання. Вчені жартують, що їх незабаром навчатимуть варити пельмені!

Роботи-пилососи розрізняються по функціональності і цінової категорії. В асортименті магазину необхідно представити максимальне число моделей, але на початковому етапі орієнтуйтеся на більш бюджетні варіанти. Вартість їх починається від 4000 рублів.

Рентабельність бізнесу оцінюється в 30%. На деякі апарати націнка досягає 80%. Якщо рекламна кампанія побудована грамотно, то вкладення окупляться досить швидко – люди люблять пробувати все нове.

Share your thoughts