Продаж рапанів

Серед безлічі типів «курортного бізнесу» одним з основних вважається бізнес на морських кулінарних вишукуваннях. Дійсно, як навіть приїхати відпочивати на морське узбережжя і не скуштувати місцевих страв? Так міркує більшість туристів, а жителі приморських містечок можуть побудувати на такий психології прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Морепродукти люблять практично всі, але горезвісні кальмари і креветки — давно не новина. Їх можна купити і з’їсти не тільки біля моря. Тому тим, хто бажає розвивати бізнес в сфері кулінарії і проживає неподалік від узбережжя, необхідно шукати щось нове і дивувати найвибагливіших гурманів. Практика показує, що дуже перспективної бізнес-ідеєю є продаж м’яса рапанів або готових страв з них.

Рапани — це молюски, яких велика частина людей називає просто черепашками. Цю живність вважають шкідником за знищення морських устриць і мідій, які не тільки є смачним делікатесом до столу, але і природними фільтрами для води. Тому вилов рапанів — справа блага. До того ж, вони відрізняються дуже приємними смаковими якостями. Звичайно, на свинину чи яловичину рапани зовсім не схожі, але в цьому їхня привабливість. Ті, хто пробував, запевняють, що готових рапанів, поданих під різними соусами і з різними гарнірами, складно відрізнити від кальмарів або крабів.

Вчені з’ясували, що м’ясо рапанів дуже багате білком. У 100 грамах молюска в 2 рази більше білка, ніж у такому ж кількості курки. Плюс, наявність у складі колагену, амінокислот та інших корисних мікроелементів.

Рапанів з превеликим задоволенням закуповують заклади громадського харчування, що спеціалізуються на приготуванні морських делікатесів. А для підприємців-початківців плюси полягають ще й у тому, що молюск має красиву мушлю, яка є одним з найпопулярніших сувенірів. Також раковини скуповують птахівницькі господарства, які потім перемелюють їх і додають у корм птиці. Так що, якщо правильно все розрахувати і скласти грамотний бізнес-план, то на рапанах можна побудувати високоприбутковий бізнес!

Share your thoughts