Продаж пивного обладнання

Розливне пиво користується стабільним попитом, тому обладнання для його продажу встановлюють у багатьох продуктових магазинах, не враховуючи спеціалізованих барів. На продажу цього устаткування можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для отримання максимального прибутку необхідно надати цільової аудиторії широкий спектр послуг. Це може бути не тільки продаж пивного обладнання, але і його доставка, монтаж, ремонт, обслуговування. Тому в штаті вашої компанії повинні бути не тільки менеджер, бухгалтер, керуючий, водій-вантажник, торговий представник, але і монтажник-наладчик.

Потрібно відзначити, що конкуренція між підприємцями, що реалізують пивне обладнання, незначна. Грамотна реклама допоможе залучити цільову аудиторію. Обов’язково створіть сайт компанії, розміщуйте рекламну інформацію на спеціалізованих форумах, співпрацюйте з місцевими ЗМІ, самостійно відвідуйте потенційних покупців — власників розважальних закладів та закладів громадського харчування, торгових точок і т. д.

Розміри стартового капіталу складуть близько 1 000 000 рублів. 80% цієї суми піде на формування початкового асортименту. Якщо канали збуту чітко налагодити, то окупити витрати можна вже через 7-8 місяців.

Share your thoughts