Продаж прикрас із элоксала: бізнес-ідеї для початківців, мінімальні вкладення

Як відомо, кращі друзі дівчат — діаманти. А також золото, срібло і всі інші матеріали, з яких виготовляються вишукані прикраси. І чим більше такої краси є в арсеналі у леді, тим краще. Ось тільки з настанням кризи, коли гаманці більшості росіян неабияк «схудли», купувати новий ювелірний виріб для кожного виходу в світ стало занадто накладно, і попит на «ювелірку» впав. У 2015 році продажі виробів з діамантами скоротилися аж на 40%.

Але життя модниці без обновок — зовсім не цукор, а тому дівчата замість дорогих ювелірних виробів все частіше купують біжутерію. Остання може бути незвичайною і нарочито недорогий, а може і імітувати прикраси, приміром, із справжнього золота. З останнім завданням успішно справляються вироби з элоксала, на продажу яких можна побудувати непоганий бізнес у кризу.

Що таке элоксал?

Элоксал — це не що інше, як метал, оброблений особливим чином. Він виготовляється в кілька етапів, на першому з яких металеву основу обробляють електролізом під дією високо напруги. В результаті на поверхні основи утворюється додатковий шар специфічної структури, стійкий до стирання і окислення.

На другому етапі матеріал фарбують, в результаті чого він стає схожий на золото або срібло. Можна також пофарбувати майбутнє виріб і нестандартні для благородних металів кольори: чорний, синій, рожевий і т. д.

Після цього матеріал покривають прозорою гідроокисом, що дозволяє закріпити барвник в самій структурі матеріалу.

У результаті виходить біжутерія, яка, за обіцянками виробника, не викликає алергічних реакцією, стійка до всіляких зовнішніми впливами і може служити своєму власникові чи не вічність.

Правда, ті, хто працює з элоксалом і носить його, розповідають, що з часом прикраси темніють і облазить. Але це і не дивно, адже элоксал — це все-таки біжутерія, і вимагати від нього суперстойкости не варто.

Якщо говорити про бізнес на прикрасах з элоксала, то у нього є одна дуже цікава «фішка». Якщо золоту або срібну ланцюжок найчастіше можна купити в стандартній довжині від 30 до 50 см, при чому вже готової, то ланцюжки з элоксала продаються метражем. Тобто покупець може прямо на місці отримати хоч 10 см, хоч 3 м ланцюга. Продавця залишається тільки відрізати шматочок потрібної довжини і закріпити на його кінцях застібку. При належній вправності, яка з’явиться з часом, весь займе не більше пари хвилин.

Пометражная продаж виробів не тільки приверне до вас тих, хто ніяк не може знайти готовий виріб під свої параметри, вона ще й додасть в торгівлю деякий елемент шоу, який цілком здатний привертати увагу перехожих, а значить і привести вам додаткових клієнтів.

Початок бізнесу

Бізнес на продаж прикрас із элоксала — непоганий варіант для зовсім «зелених» підприємців. Заробити на ньому мільйонів, звичайно, не вдасться, зате почати справу досить легко і зовсім недорого.

Перше, що потрібно для старту — відповідна площа для розміщення точки продажів. Головна вимога — місце з хорошим пішохідним трафіком. Підійде як стріт-рітейл, так і «ходовий» розташування в торговому центрі. І в тому, і в іншому випадку великих витрат на оренду не знадобиться. Для розміщення торгової точки достатньо всього лише 1 кв. м.

Для роботи також знадобиться спеціальне обладнання — стенд з котушками. Саме на цих котушках будуть розміщені ланцюга, а продавець зможе легко відмотувати потрібну довжину для продажу. Не забудьте також про промо-стійку, де можна розмістити те, що не продається метражем — кулони, підвіски, брошки і т. д.

Ну і звичайно потрібно буде придбати самі вироби на продаж. На щастя, довго і болісно шукати постачальників вам не доведеться. Вийти на них можна, лише використавши пошук в інтернеті. При цьому найчастіше у них же можна купити і обладнання, і замовити доставку безпосередньо у ваше місто.

Фінанси

Вкладення для початку бізнесу на продаж прикрас із элоксала не великі. Вартість стенду буде залежати від того, яку кількість котушок він в себе включає. Ціна за стенд на 40 котушок складає близько 20 тис. рублів. Ще близько 15 тис. рублів потребує покупка промо-стійки. Ну і звичайно певну суму потрібно відвести на створення товарного запасу.

Роздрібні ціни на вироби з элоксала невеликі: вони стартують від 200 рублів і обмежуються приблизно 600 рублями в залежності від виду виробу. Ціна ланцюжків, що продаються метражем, вважається за 10 див. Націнка на вироби, як правило, становить від 500 до 1000%.

Поділіться своєю думкою