Продаж прозорих медичних масок

Марлеві медичні маски поступово відходять у минуле. Їх замінюють більш сучасні, стильні і функціональні прозорі маски, на виготовленні та продажу яких можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Вперше подібні аксесуари з’явилися в Японії. Прозора маска під назвою Masclear не тільки зручна, але й набагато більш естетична. Вона не приховує міміку людини, не утруднює дихання, не заважає розмові, не псує макіяж, і при цьому захисні властивості її вище, ніж у тканинного прототипу.

Важливо, що Masclear, підходить для багаторазового використання. Пластикова основа легко чиститься, дезінфікується і після нехитрих маніпуляцій знову готова відбивати атаки вірусів.

У Японії подібні маски зобов’язали карантинні періоди носити абсолютно всіх працівників громадської сфери. Навіть бізнесмени на серйозних переговорах не знімають Masclear з особи. У Росії ж прозорі маски поки не отримали поширення, але їх переваги очевидні. Тому, якщо розробити грамотну маркетингову стратегію, то можна досить оперативно знайти канали закупівлі і збуту продукції такого типу. Надалі можна подумати і про розвиток власного виробництва.

Share your thoughts