Продаж породистих тварин:бізнес-ідеї домашній бізнес, в маленькому місті, мінімальні вкладення, для початківців

Багато любителі домашніх тварин воліють заводити породистих тварин. Це легко пояснити — адже зазвичай ми хочемо вихованця з певними характеристиками: розміром, кольором, характером та іншими особливостями. Ринок породистих кішок і собак надає величезний вибір: ми можемо знайти саме те, що нам потрібно, і готові платити за це чималі гроші. Тому бізнес на продаж елітних хвостатих процвітає. Хороша новина: і ви можете непогано заробити на домашніх улюбленців.

Це може бути повноцінним бізнесом або просто прибутковим хобі.

У другому випадку вам не доведеться сильно напружуватися: власники пса отримують гроші за кожну злучку, власники суки мають непоганий прибуток з продажу цуценят. Однак, мільйонів таким способом не заробити.

Повноцінний бізнес на продажу домашніх тварин потребує чималих початкових витрат. По-перше, доведеться знайти відповідне приміщення, що відповідає всім нормам СЕС. По-друге, придбати комфортні для тварин вольєри, достатня кількість корму і медикаментів. Крім цього, необхідно домовитися з місцевою районною ветеринарною службою — вони будуть видавати всі необхідні довідки для ваших тварин.

І, нарешті, знайти самих тварин.

Для початку краще сфокусувати зусилля на розведенні однієї породи, наприклад, хаскі. На них є стабільний попит, послід сук зазвичай численний і, при дотриманні всіх необхідних умов, великий відсоток посліду відповідає стандартам породи.

Вартість одного цуценяти з хорошим родоводом і всіма необхідними документами в середньому коливається від 20000 до 30000 рублів. Одна сука приносить від 2 до 5 цуценят через дев’ять тижнів після в’язки. перший час їм необхідний особливий догляд, але вже через пару тижнів вони стануть більш самостійними. Через пару місяців цуценят можна виставляти на продаж.

Проте, є деякі юридичні тонкощі. Наприклад, щоб продати цуценя як племінного, потрібно обов’язково його зареєструвати. Цей документ потрібно зробити заздалегідь для кожного щеняти, щоб він був готовий до моменту передбачуваного продажу тварин. Також оформіть договір про продаж цуценя. У нього слід включити пункт про можливість повернути цуценя заводчику у випадку, якщо новий господар виявиться не в змозі його утримувати (наприклад, протягом 3-х місяців). Цей пункт розвіє більшість сумнівів потенційних покупців.

Поділіться своєю думкою