Продаж подарункових карт: бізнес-ідеї в маленькому місті, мінімальні вкладення, для начанающих

Досить часто йдучи на день народження або будь-яку урочисту подію ми замислюємося, що подарувати. Дарувати гроші — нецікаво. А ось корисною і оригінальною альтернативою може послужити подарунок у вигляді подарункової картки або сертифіката. Подібний вид подарунків досить поширений на заході і тільки починає практикуватися у нас. Тому саме час подумати про організації бізнесу з продажу подарункових карт.

Стартовий капітал для такого підприємства потрібно самий що ні на є невеликий: потрібні гроші для оренди 3-5 квадратних метрів в будь-якому торговому центрі, для виготовлення рекламного стенду, зарплати менеджеру (на перших порах) продавцю в одній особі.

Що таке подарункова картка? Це традиційна пластикова карта зі ступенями захисту, pin-кодом і магнітною стрічкою або чіпом, що захищають від підробок.

Для початку бізнесу потрібно укласти договори з двома-трьома десятками торговельних організацій чи закладів надання послуг: магазинами ювелірних виробів та косметики, побутової та комп’ютерної техніки, басейнами, фітнес-залами, спа-салонами і салонами краси і т. п. З часом кількість контрактів слід збільшити.

Слід врахувати, що на продажу однієї карти можна заробити від 5% до 20%. Однак потрібно знати, які можуть підстерігати складності в даному виді бізнесу. По-перше, це новинка в нашому суспільстві, тому вимагає серйозної розкрутки, добре організованої реклами. По-друге, цей бізнес поки можна розглядати переважно як сезонний, так як найбільшим попитом подарункові сертифікати будуть користуватися під час новорічних свят, на 8 березня і 23 лютого.

Одним з варіантом підняття даного виду бізнесу є робота через інтернет, для чого потрібно створення власного сайту та його інтернет просування. Найбільш ефективним буде варіант поєднання продажу через організовану торгову точку, що знаходиться в центрі міста, і одночасних інтернет продажах.

При правильно організованій рекламній підтримці бізнес з продажу подарункових карт стане вельми прибутковим.

Поділіться своєю думкою