Продаж одноразових парасольок: бізнес-ідея для початківців, мінімальні вкладення

Якщо ви не житель Сахари або інший пустельній місцевості, то, напевно, хоч раз в житті потрапляли під дощ. Причому найчастіше опади трапляються зовсім несподівано: ще з ранку світило сонечко, а вже до обіду небо затягло важкими хмарами, і почалася мжичка.

Через непередбачуваність погоди або небажання весь день носити з собою парасольку, ми стикаємося з низкою проблем: простудними захворюваннями, поганим макіяжем, зіпсованої взуттям і так далі.

Від усього цього врятує зонт, який можна купити в будь-якому торговому центрі і на будь-якому ринку. Але не будеш же купувати новий парасольку кожен раз, коли погода влаштовує сюрпризи. На допомогу самим забудькуватим приходять одноразові парасольки.

Чому одноразові парасольки будуть популярними?

Такі парасольки зовні нічим не відрізняються від звичайних, але важать значно менше, а стоять у 7-9 разів дешевше. Напевно потенційним покупцям, які потрапили під зливу, буде зовсім не шкода заплатити 100 — 150 рублів, яка виручить у цю хвилину і яку після цього не шкода буде викинути.

Все це — плюси і для підприємця, який хотів заробити на одноразових парасольках. Як скоро до вас повернеться покупець, выбиравший парасолька всерйоз і надовго? Як мінімум через пару років. А ось покупець одноразового парасольки може повернутися за новим вже під час наступного зливи. А адже «сезон дощів» у Росії триває з середини березня по жовтень. І, як правило, кожен третій день у році випадають опади.

Одним словом, продаж одноразових парасольок — справа вигідна. Почати бізнес у цій сфері можна з відносно невеликими вкладеннями.

Основними статтями витрат стануть придбання «Зонтомата» — вендінгового торговельного автомата для парасольок — і безпосередньо самої продукції. Для запуску вистачить 180-220 тис. рублів.

Чому вигідно працювати з «Зонтоматом»?

По-перше, вам не потрібно платити за оренду великого приміщення. По-друге, не потрібно витрачатися на зарплату продавців. Ну і по-третє, «Зонтоматы» не вимагають серйозного обслуговування, а продукція в них не псується.

Збувати свій товар можна також кіоски, торгові центри та аптеки. В таких точках одноразові парасольки будуть продаватися як додаткова позиція. Ще один шлях — пропонувати такі парасолі влітку в місцях відпочинку, наприклад, на пляжах або в парках.

Цей бізнес може приносити вам чистий дохід в розмірі 30-35 тис. рублів щомісяця.

Рада

Через деякий час після запуску бізнесу можна пошукати постачальників, які займаються випуском кольорових одноразових парасольок. Оригінальність та креативність вашої продукції залучить додатковий потік покупців.

До речі, одноразовий парасольку буде користуватися попитом не тільки у тих, хто хоче сховатися від дощу, але і у туристів, які можуть придбати парасольку на пам’ять.

Бізнес на продажу одноразових парасольок підійде для підприємців-початківців і для тих, хто хоче почати свою справу з мінімальними вкладеннями. Ніякі спеціальні знання ведення бізнесу в цьому випадку не потрібні, а значить ідею можна втілювати в життя вже сьогодні.

Поділіться своєю думкою