Продаж новорічних подарункових наборів

Передноворічний період — відмінний час для організації власного, хоч і невеликого, бізнесу. Звичайно, справа це сезонне, але такий початок допоможе заробити хороший стартовий капітал для подальшого розвитку.

У грудні починається посилена гонитва за подарунками. Люди метушаться в пошуках відповідних подарунків для рідних, близьких, знайомих, друзів. І в цьому випадку можна «вбити двох зайців»: і допомогти іншим в вирішенні їх проблем, і отримати пристойний дохід.

Бізнесменам-початківцям саме час спробувати себе в торговому справі. Головне — встигнути завчасно підготувати всі документи і оформити ІП. Торгових точок, нехай і невеликих, краще відкрити відразу декілька в різних частинах населеного пункту. Кращі зони для торгівлі — території вокзалів, аеропортів, ринків, метрополітену і т. д.

Для закупівлі продукції необхідно знайти хорошого постачальника. Подарункові набори реалізуються з великою націнкою, тому купувати партію товарів можна без побоювання: у крайньому випадку після завершення святкового ажіотажу залишки легко продадуться за вартості закупівлі.

Великою популярністю користуються сьогодні подарунки ручної роботи. Тому зверніть на творчість майстрів хенд-мейд особливу увагу. Нестандартні рішення завжди цінуються дуже високо.

Велика цільова аудиторія підприємця — початківця-це великі фірми та організації. Традиція дарувати корпоративні сувеніри в моді, тому можна укласти договір на постачання подарунків з різними компаніями. Тут все ще простіше: торгові павільйони відкривати не доведеться. Потрібно лише закупити в оптових виробників все необхідне — цукерки, сувеніри, красиву упаковку, потім створити набір своїми руками і продати його вже з націнкою від 100 до 200 %.

Просунути будь-яку послугу допоможе реклама. В останньому випадку достатньо надрукувати в друкарні красиві новорічні буклетики і рознести їх по всіх довколишніх офісів.

Поділіться своєю думкою