Продаж новорічних іграшок

З настанням осені ми все частіше замислюємося про швидке наближення Нового року. А який же зимовий свято без яскравих, блискучих іграшок? Організувати бізнес з продажу новорічних іграшок, можна отримати дуже високий сезонний дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку потрібно сформувати асортимент і придбати іграшки великим або дрібним оптом. Для продажу можна використовувати як стандартний варіант зі стаціонарною торговельною точкою, так і Інтернет (онлайн-магазин з послугою доставки). Заздалегідь відстежте модні тенденції майбутнього свята. Враховуйте колірну гаму і символіку конкретного року. Великим попитом у передсвятковій метушні користуються вироби ручної роботи. Іграшки хенд-мейд часто купують як оригінальних подарунків.

Для успішного старту достатньо 200 000 рублів. Цієї суми вистачить і для оренди торговельної точки, і для закупівлі товарів і устаткування для проведення невеликої рекламної кампанії. Незважаючи на сезонність бізнесу, дохід підприємця може бути дуже суттєвим. Рентабельність проекту оцінюється в 70%. Деякі іграшки продаються за ціною, яка в 2-3 рази перевищує закупівельну. Як показує практика, за 1-2 місяці продажів можна заробити до 500 000 рублів. Вельми непогано, якщо врахувати, що багато хто в нашій країні не заробляють таку суму і за рік!

Share your thoughts