Продаж «намальованих» сумок: бізнес-ідеї для початківців, в маленькому місті, мінімальні вкладення

Сумки давно перестали бути просто зручним вмістилищем для всякого роду речей. Більше того, сьогодні добротність, елегантність і класичний дизайн сумок все частіше асоціюються з неприметностью цього аксесуара, тоді як споживач шукає все більш «гучні» способи заявити про себе і своїх смаках. Так чому б йому не дати таку можливість, почавши продажу «намальованих» сумок.

Звичайно, розуміти слово «намальований» в буквальному сенсі не варто. Насправді мова йде про звичайних сумках, рюкзаках і клатч, які лише виглядають так, ніби були намальовані на папері і розфарбовані в дикі кислотні кольори.

Ефект мультиків таким сумках надає чорна окантовка, пришитою по контуру сумки, нагадує промальовування маркером. З боку такий аксесуар виглядає вражаюче.
Вважається, що такі незвичайні і яскраві сумки призначені в першу чергу для молоді. Фактично ж «намальовані» аксесуари привернули увагу споживачів з самих різних вікових аудиторій. З «паперової» сумкою запросто може ходити і безтурботна школярка, і жінка середніх років, яка бажає виділитися з натовпу і любить все яскраве і оригінальне. Одним словом, ця річ, неначе вирізана з паперу, викликає ажіотажний інтерес. А значить, якщо ви шукаєте бізнес-ідею у сфері торгівлі, вам однозначно варто звернути на неї увагу.

На щастя, придбати такі сумки оптової партією — завдання досить нескладна. Як і більшість речей у цьому світі, «намальовані» сумки виробляються в Китаї, а значить замовити їх можна на найбільшому ресурсі піднебесної для оптових закупівель. Правда, робити це варто тільки в тому випадку, якщо ви володієте достатнім стартовим капіталом і впевнені в просуванні продукції.

Зате коштувати така сумка буде сущі копійки — в межах 400 рублів. А ось накрутку при продажу ви можете зробити досить високою — близько 200-300%.

При цьому вам зовсім необов’язково відкривати свій роздрібний магазин, платити оренду і т. д. Можна створити групу в соціальній мережі «ВКонтакте» або Instagram, вкласти трохи в розкрутку і продавати «намальовані» сумки саме через ці канали.

Поділіться своєю думкою