Продаж молока на розлив

Розливне молоко успішно продавалося в радянські часи. Радянський Союз давно розпався, а ось любителів молока в розлив менше не стало, незважаючи на величезну кількість продукції такого типу на прилавках сучасних магазинів. Справа, багато в чому, в людській психології: розливне молоко вважається більш смачним і корисним, адже воно не піддається обробці і не містить всіляких консервантів. Як би там не було, але продаж молока в розлив продовжує залишатися прибутковим бізнесом і в 21 столітті.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку потрібно вибрати відповідне місце для організації торговельної точки. Якщо власну тару ви надавати покупцям не плануєте, то доцільно дислокуватися в спальному районі населеного пункту, де покупці мають можливість принести банку, бідон або бутель з власного будинку.

Необхідно придбати або орендувати бочку об’ємом 500 літрів. Це оптимальний розмір. Купуйте бочки, виконані з харчової нержавіючої сталі — в них молоко буде краще зберігатися. Купити таку можна за 100 — 120 тисяч рублів.

Особливу увагу приділіть пошуку постачальника. В ідеалі, варто налагодити співпрацю з одним фермерським господарством, здатним забезпечити вас потрібною кількістю молока. Якщо такого фермера знайти не вийде, можна організувати часткову закупівлю у населення.

Практика показує, що рентабельність бізнесу з продажу молока в розлив дуже висока, незважаючи на «архаїчність» подібної торгівлі. Роздрібна націнка може становити 100 — 150% від закупівельної вартості, тому безперечно варто спробувати!

Share your thoughts