Продаж меблів за допомогою високих технологій

Технології доповненої реальності поступово стають одними з найбільш дієвих маркетингових ходів. Це змогла довести англійська компанія під назвою Opendesk, що спеціалізується на виробництві офісних меблів, а також меблів для місць громадського користування. Незважаючи на високу конкуренцію на меблевому ринку, компанія-новатор змогла зайняти одну з лідируючих позицій за обсягом продажів. А вся справа в тих самих технологіях доповненої реальності!

Цікаво, що фахівці Opendesk не виготовляють меблювання заздалегідь оптовими партіями. Все організовано виробництво під замовлення. А ці самі замовлення приймаються через офіційний сайт компанії, при використанні високих технологій. Відкривши сайт фірми на екрані свого смартфона, клієнт має можливість відразу ж «приміряти» вподобане йому виріб в свій інтер’єр. Доповнена віртуальна реальність дозволяє зробити це без особливих зусиль. Визначившись з вибором, відвідувач інтернет-магазину оформляє замовлення і чекає його доставки.

Opendesk працює в декількох країнах світу. Меблі у них теж не зовсім звичайна. Основним виробничим матеріалом служить високоякісна фанера, а велика частина продукції не потребує додаткових кріпильних елементів і фурнітури. Збірка гранично проста і зрозуміла.

Такий бізнес-проект дуже зручний: компанії не потрібно орендувати приміщення під склади та «роздувати» штат. Майстри працюють за фактом надходження замовлення. У Росії аналогів поки не існує, тому початківцям підприємцям неодмінно варто взяти до уваги перспективну і низкоконкурентную ідею.

Share your thoughts