Продаж мармеладу на вагу

Щоб відкрити власний магазин з продажу вагового мармеладу, достатньо мати початковий капітал у розмірі 350 000 рублів. При цьому окупність бізнесу досить висока: середньомісячна прибуток при грамотній реалізації проекту складе близько 70 000 рублів. Таким чином, всі вкладення повернуться менш, ніж за півроку.

Головне — правильно вибрати місце розташування торгової точки і знайти хорошого постачальника продукції.

Прекрасним місцем для відкриття магазину буде територія прогулянкової паркової зони, де часто гуляють цілими сім’ями. Адже торговий асортимент буде складатися, головним чином, із жувальної гумки, мармеладу, цукерок — всього того, що так люблять діти. Можна орендувати невелику прохідну зону у великому торговому центрі і організувати солодкий «острівець» зі скляними вітринами і стелажами. Для цього достатньо площі 5 кв. м.

На закупівлю 1 кг мармеладу у оптового постачальника знадобиться близько 140 рублів, при цьому в роздріб він коштує не менше 300 руб/кг (30р за 100 гр). Прибуток очевидна. З урахуванням витрат на зарплату продавця, податки, оренду, в місяць можна отримувати не менше 70 000 рублів.

Сьогодні в Росії існує кілька компаній, що займаються одночасно постачанням обладнання для створення мармеладних магазинів і продукції для них. Укласти контракт з подібними фірмами буде найбільш вигідним рішенням для успішного старту.

Поділіться своєю думкою