Продаж майнінг-ферм

Криптовалюта сьогодні у всіх на вустах: експерти розповідають про високу прибутковість вкладення коштів у биткоины, багато діляться інформацією, що її можна видобувати на спеціальних фермах. Але практично ніхто не знає, як це насправді працює і як сконструювати горезвісні «ферми» з видобутку кріптовалюти.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Саме тому на дошках оголошень типу Авіто з’явилися несподівані пропозиції — з продажу готових ферм для майнінг кріптовалюти. Це вже діючі підприємства, які знаходяться в окремих приміщеннях або складаються лише з спеціальних пристроїв різної потужності.

Вартість подібних підприємств під ключ коливається в районі шести-семи мільйонів рублів. Якщо ж ви володієте власним приміщенням, то знавці запропонують вам потрібний набір комп’ютерної техніки, і покупка ферми обійдеться вам в районі одного мільйона рублів.

Яка ж прибутковість таких вкладень і окупляться вони?

Власники ферм, виставлених на продаж, обіцяють прибуток від 200 до 600 тисяч рублів, залежно від вартості готового бізнесу. При цьому, якщо порахувати у скільки обійдеться покупка техніки по частинах в магазині, то вийде, що продавці роблять націнку близько 80%.

Тому якщо ви знаєте, як влаштовані майнінгові ферми, і зможете довести куплене обладнання до робочого стану, то можете легко заробити на ажіотажі.

Для цього необхідно вкласти кошти тільки в придбання комп’ютерної техніки та оренду приміщення, а також проінвестувати особистий час в переговори з можливими покупцями. Чому другий пункт важливий? Просто ваші покупці не будуть знайомі з цією справою, а значить процес продажу може затягнутися. Але якщо ви наберетеся терпіння, то прибуток не змусить себе чекати.

Share your thoughts