Продаж купонів безкоштовних оголошень

Заповзятливі стартапери сьогодні вміють заробляти буквально на всьому. Робити гроші можна навіть з повітря, не кажучи вже про щось матеріальне, що можна помацати, побачити, відчути, застосувати. Так, отримувати щоденний стабільний дохід можливо з купонів для безкоштовних газетних оголошень.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Суть бізнес-ідеї проста. У будь-якому великому місті є власне газетне видання, яке пропонує безкоштовно розмістити оголошення кожному бажаючому. Слово «безкоштовно», насправді, не виправдовує свого значення: щоб інформацію надрукували в газеті, її необхідно викласти на спеціальному купоні, що знаходиться на сторінках цієї ж газети. Тобто, щоб отримати купон, потрібно придбати періодику.

Існують компанії, які подають оголошення в ту чи іншу газету практично кожен день, і для них стає накладної необхідність скупки великого числа примірників чергового тиражу для отримання жаданого купона. На цьому-то і може заробити пересічний обиватель, пропонуючи ці купони до продажу за розумною вартістю.

Ідею вже встигли протестувати кілька мешканців нашої країни. Схема проста, не потрібно «винаходити велосипед»: шукаємо в газеті оголошення про оптового продажу купонів (наприклад, 3р за 1000 штук) — такі знайти нескладно. Потім за допомогою того ж видання знаходимо клієнтів, готових купувати купончики вже по 5-6 рублів за штуку (також оптом).

Практика показує, що з 20 потенційних клієнтів реальними виявляються 2-3. Ці компанії готові купувати великі партії. Таким чином, виступивши посередником і перепродуючи «ходовий» товар, можна заробляти до 2-3 000 рублів чистого прибутку з однієї партії в 1000 купонів.

Для організації бізнесу стартового капіталу не потрібно. Витрачається підприємець-початківець тільки на проїзд у громадському транспорті, доставляючи замовлення. Витрати перекриваються високим прибутком щодня, тому тим, хто не знає, з чого розпочати власну справу без вкладень, можна порекомендувати стартувати з самого малого!

Share your thoughts