Продаж келихами вина

Дуже часто вигідні ідеї для бізнесу лежать на поверхні, але їх ніхто не сприймає всерйоз. А ось починаючий підприємець з Англії твердо вірив у свою невигадливу ідею із продажу вина в келихах, всупереч громадській думці. І його проект виявився дуже вдалим.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Англієць Джеймс Неш вирішив зайнятися бізнесом з реалізації слабоалкогольної продукції в індивідуальних упаковках. За основу він взяв пластикові фужери обсягом 187 мл. Коли Джеймс представив свій проект фінансовим експертам і попросив для його реалізації інвестиції в розмірі 250 000 фунтів стерлінгів, його тут же забракували. Експерти вирішили, що люди не стануть купувати дозоване вино в пластиці. Тим не менш новатор не здався і продовжив пошуки інвесторів. Одна велика британська компанія все ж розгледіла потенціал і не прогадала.

Пробна партія келихів із пластику, кожен з яких вміщається четверта частина стандартної пляшки вина, була розкуплена дуже швидко. Від вдячних покупців почали надходити позитивні відгуки. Скоро продукт перейшов у розряд хітів продажів.

Зараз фужер з вином продаються за ціною в 2,25 фунта стерлінгів за штуку. Товаром зацікавилися багато продовольчі мережі, і сьогодні виробники планують збільшити обсяги виробництва, як мінімум, у 2 рази. У Росії аналогів поки що не існує, так що починаючим підприємцям саме час брати «бика за роги» і діяти.

Share your thoughts