продаж картонних коробок б/у

Сьогодні в мережі інтернет набирає все більшу популярність унікальний у своєму роді сервіс: на цьому майданчику звичайні люди продають один одному непотрібні картонні коробки. Практика показує: те, що для одних — просто непотрібний мотлох, для інших може бути предметом першої необхідності. Колишні у вживанні картонні коробки розкуповуються, в буквальному сенсі, як гарячі пиріжки.

І потрібно відзначити, що багато покупців ходового товару незабаром повертаються на інтернет-майданчик вже в ролі продавців, тобто одні і ті ж картонні вироби можуть бути куплені і продані кілька разів.

У чому ж вигода для творців подібного сервісу?

Відповідь очевидна: його власники отримують певний відсоток від кожної угоди. Також подібний проект може принести чималий прибуток, якщо розмістити на сторінках ресурсу тематичну рекламу.

Створення подібного сервісу має велику перспективу. Люди у всі часи переїжджали і будуть переїжджати завжди, а для переїзду просто необхідно величезна кількість картонних ящиків. Таким чином, клієнти інтернет-ресурсу будуть при будь-яких умовах. І велика частина з них скористається його послугами як мінімум двічі: перший раз для покупки, другий — для продажу.

Дана ніша низкоконкурентна, тому вкрай перспективною.

Поділіться своєю думкою