Продаж каменів-вихованців

Подібний бізнес зробив дуже багатим звичайної молодої людини з Америки. Ідея була дуже проста: Гарі Дав спочатку набував звичайні булижники в будівельній організації, а потім здійснював їх продаж в якості домашніх вихованців. До речі, чистий прибуток з одного камінчика становила 3 долари!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Свій товар підприємець постачав докладною інструкцією по догляду та дресури новоспеченого улюбленця, і каміння-вихованці почали напрочуд швидко продаватися.

Сучасні «живі» камені виглядають трохи по-іншому, ніж просто непоказний сірий булижник. Їх красиво розписують, обробляють і продають ще дорожче. Так, цей бізнес продовжує розвиватися! Всі камінчики відрізняються один від одного, тому вони стають об’єктом для колекціонування. Адже двох однакових «вихованців» на світі просто не знайти.

Покупці каменів можуть замовити абсолютно будь-який дизайн. Це може бути амулет з зображенням пам’ятних реального домашньої тварини, пішов з життя, або камінь із позитивними написами і установками на подальше щасливе життя.

Сьогодні навіть з’явилися камені-вихованці, оснащені USB-портом. Тобто за допомогою звичного кабелю можна підключати їх до комп’ютера і розчулюватися того, що нічого не відбувається.

Таким чином, величезний капітал можна сколотити буквально на всьому. Головне — креативність мислення і відсутність страху перед нестандартним.

Share your thoughts