Продаж і установка супутникових антен

Середньостатистична українська сім’я проводить за переглядом телепередач хоча б 4 години щодня, у вихідні — в 2 рази більше. Супутникові антени набирають популярність кожен день, так як ці пристрої є найбільш зручним і простим способом доступу до широкого спектру телеканалів. Пропонуючи послуги по продажу та монтажу антен, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для успішного втілення проекту знадобиться містке авто і стандартний набір інструментів за 25-30 000 рублів — гайкові ключі, плоскогубці, викрутки, перфоратор, дриль, кабельні власники, мотузка і т. д. Озбройтеся також картою супутників і хорошою драбиною або сходами.

Практика показує, що всього один замовлення, що включає продаж і установку антени, приносить виконавцю 3000 рублів чистого прибутку. На монтаж витрачається не більше 3 годин. Таким чином, працюючи 5 днів з одним клієнтом щодня, місяць цілком реально заробляти 60 000 рублів. З них на паливо до автомобіля піде близько 10 тисяч.

Для початку потрібно налагодити контакт з операторами супутникового ТБ. У нашій країні недоліку в них не спостерігається. Компанії із задоволенням підписують договори на поставку комплектів обладнання, постійним клієнтам роблять значні знижки.

Цільова аудиторія початківця бізнесмена, переважно, люди від 40 до 65 років. Тому, проводячи рекламну кампанію, робіть ставку саме на цей віковий сегмент громадян. Також до потенційних клієнтів можна віднести власників заміських будинків. Взагалі, працювати з господарями приватних домоволодінь у цій справі дуже комфортно.

Бізнес по установці супутникових антен цікавий ще й тому, що він не відрізняється сезонністю. Ми дивимося телевізор цілий рік. Значить, і клієнти будуть цілий рік.

Share your thoughts