Продаж і укладання газону

Красивий і доглянутий газон є предметом гордості для будь-якого власника заміського ділянки, тому трав’яному покриттю прибудинкової території приділяється величезна увага в ландшафтному дизайні. Часто для озеленення застосовують штучний або природний газон, на виробництві якого можна побудувати прибутковий бізнес. Напрямок можна розширити, пропонуючи не тільки поставку, але і укладання газонного покриття. Таким чином прибуток зросте в рази.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Після реєстрації ІП необхідно подбати про благоустрій особистого офісу. Для зустрічей з клієнтською аудиторією і підписання договорів достатньо буде невеликого приміщення, але якщо планується надавати повноцінний комплекс послуг, то не обійтися без додаткового складу, в якому можна зберігати готовий рулонний газон і посадковий матеріал. Якщо вирощувати газонну траву підприємець збирається самостійно, без наявності відповідного родючого земельної ділянки також справа не піде. Добре, якщо вийде обладнати повноцінний тепличний комплекс.

Після цього варто задуматися про підбір персоналу. Укладання газону процес нескладний, але досить трудомісткий і одноманітний. До цього майбутніх співробітників потрібно готувати заздалегідь. Добре, якщо майстри вже мають досвід у цій сфері, тоді не доведеться витрачати час на їх навчання.

Крім простих робочих знадобляться бухгалтер, юрист, менеджер по роботі з клієнтами і прибиральниця.

Потрібно відзначити, що простіше почати з організації фірми з укладання готового газону. Для цього потрібно знайти постачальників якісного матеріалу. Його, до речі, можна потім перепродувати в роздріб за більш високими цінами.

Добре, якщо в штаті буде працювати грамотний ландшафтний дизайнер, здатний оперативно скласти план озеленення ділянки з урахуванням усіх побажань клієнтів. Наявність такого фахівця в команді в кілька разів підвищить вартість послуг компанії.

Для успішного старту знадобиться кілька сотень тисяч рублів для відкриття торгової точки або кілька мільйонів карбованців для організації повноцінного виробничого процесу.

Share your thoughts