Продаж художніх робіт по підписці: інноваційні ідеї; Іноземні бізнес-ідеї

Художниця з Орлеана Сара Ешлі Лонгшор придумала оригінальний і креативний спосіб реалізації своїх шедеврів під назвою Artgasm. Він являє собою разову покупку декількох арт-робіт художниці або підписку на її роботи. Вартість посилки, що включає різні предмети: вишиті власноруч подушечки, мініатюри, картини та інші дизайнерські штучки, становить 50 доларів. Підписка з щомісячним отриманням — 500 доларів в рік.

Ці роботи можуть стати унікальним і незвичайним елементом декору будь-якого приміщення, створити неповторну атмосферу в квартирі або офісі.

Проект Artgasm був придуманий Сарою Ешлі головним чином для того, щоб боротися з галереями, які скуповують роботи художників за дуже низькими цінами. Вона вважає, що краще й ефективніше співпрацювати відразу з покупцями, ніж продавати свої арт-роботи через посередників — галеристів.

У художниці з Орлеана немає навіть онлайн-платформи з рекламою власних дизайнерських шедеврів, лише канал на сайті Youtube і сторінки в соціальних мережах. Сара Ешлі Лонгшор сподівається, що її бізнес ідея приверне увагу не тільки інтернет-користувачів, які цікавляться оригінальними забавками, елементами інтер’єру, але і інших авторів такого роду арт-робіт.

Поділіться своєю думкою