Продаж годин: бізнес-ідеї для чоловіків

Однією з цікавих бізнес-ідей є ідея щодо відкриття магазину наручних годин. Так, подібний товар ніяк не відноситься до товарів повсякденного попиту. Однак годинник висять і стоять в кожному будинку і офісі. Не варто також скидати з рахунків популярні сьогодні наручний годинник — їх багато люди і зовсім колекціонують, а значить мають у своєму розпорядженні не одні і навіть не 10 штук. І, тим не менш завжди готові прикупити ще кілька вподобаних моделей.

Для початку, підшукайте просторе приміщення для оренди під магазин. Розташовуватися вона має у великому торговому комплексі. Товар слід сортувати по виробниках або стилю — так клієнтам буде набагато зручніше обирати.

Далі приступайте до розробки вивіски і оригінального назви для свого нового магазину. Клієнти повинні запам’ятовувати вас.

Для співпраці краще всього вибирати молодих виробників годин. Співпрацюючи з ними безпосередньо, ви уникнете зайвих накруток на товар.

Великим плюсом для вашого магазину стане наявність додаткових послуг. Наприклад доставки товару додому, або годинникової майстерні прямо в приміщенні магазину. І прибуток підніміть, і дуже висока ймовірність того, що зайшов змінити батарейку клієнт прикупить нові годинники.

Поділіться своєю думкою