Продаж гелію в балонах

Балонний гелій застосовується в самих різних галузях, від медичної до сільськогосподарської. Але більше всього цей газ на сьогоднішній день затребуваний у розважальній сфері — з його допомогою наповнюють повітряні кульки. У зв’язку з тим, що число святкових заходів, для яких потрібні кулі, тільки зростає, продаж гелію в балонах може стати прибутковим бізнес-проектом для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку необхідно закупити достатню кількість порожніх балонів (не менше 40 одиниць). Краще тих, що придатні для повторної заправки, так як бувають і одноразові. Вартість тари починається від 800 рублів і доходить до 8000 рублів, в залежності від обсягу і функціональності. Також знадобиться невелике складське приміщення (близько 20 кв. м).

Сьогодні знайти організації, які надають послуги заправки балонів, дуже просто. Тому проблем з наповненням виникнути не повинно. Вам лише потрібен буде підходящий автомобіль, що щоб транспортувати порожню і наповнену тару, а також підвозити продукцію замовникам.

Загальна сума стартового капіталу складе не менше 350 000 рублів. Цих грошей вистачить на оформлення ІП, оренду складу, придбання порожніх балонів і їх одноразову заправку, покупку авто, а також проведення рекламної кампанії. Прибуток від реалізації однієї одиниці продукції, в середньому, становить 1200 рублів. Якщо будуть налагоджені канали збуту, то окупити первинні витрати можна буде через 5-6 місяців.

Share your thoughts