Продаж фруктів і овочів через автомат: бізнес-ідея для початківців, іноземних, мінімальні вкладення

Вендінговий бізнес — дуже приваблива ніша для бізнесменів. І це зовсім не дивно, адже вендінг має цілий ряд переваг. У їх числі і порівняно невеликі інвестиції, і можливість заощадити на витратах на оренду і фонд оплати праці, та порівняно невеликі робота — автомат не вимагає постійної уваги та особистої присутності власника. А тому його часто вибирають і ті, хто просто хоче отримати додатковий дохід, і ті, хто тільки збирається спробувати себе в бізнесі.

Ще одна перевага вендингу — його різноманітність. Так-так, через торгові автомати вже давно продають не тільки каву і шоколадки. Тепер, опустивши купюру в купюроприймач і натиснувши декілька кнопок, можна купити все, що душі завгодно: соки і воду, одяг, дитячі іграшки і навіть фрукти й овочі. Остання ідея може виявитися особливо вдалою на хвилі інтересу до здорового способу життя і здорового харчування зокрема.

Через вендингові автомати можна продавати як цілі, так і нарізані фрукти і овочі, а також салати. В останньому випадку доведеться подбати про гідну упаковці. Пластикові контейнери цілком підійдуть. Для торгівлі fresh food існують спеціальні вендингові автомати, а ось для салатів краще буде вибрати універсальний агрегат. У будь-якому випадку, з придбанням потрібної техніки проблем у вас, швидше за все, не виникне. На виробників і постачальників можна вийти з допомогою всемогутнього інтернету.

Інша тонкість в цьому бізнесі — якість продукції. Зрозуміло, що при продажу шоколадок особливих труднощів виникнути не повинно — заряджати автомат потрібно тільки якщо він спорожніє, термін придатності таких продуктів дуже довгий. Але фрукти і овочі — більш тонка матерія. По-перше, пошкодити їх при зберіганні і транспортуванні дуже легко, по-друге вони гарні тільки свіжими, а значить потрібно постійно стежити за оновленням асортименту. Ще один мінус — великий обсяг списання швидкопсувної продукції.

Хоча, якщо добре продумати місце розташування свого автомата і точно «потрапити» в цільову аудиторію, продукцію будуть розбирати задовго до того, як вона зіпсується. Встановіть вендінговий автомат у популярному торговельному центрі, в місці хорошою прохідністю.

Важливо також приділити увагу дизайну автомата. Він повинен буквально вабити до себе перехожих, а також «прозоро натякати» на свіжість і екологічність продукції. Це означає, що потрібно використовувати яскраві зображення свіжих соковитих фруктів. А можна проявити трохи фантазії і, наприклад, обшити апарат натуральним деревом, а «дах» засіяти зеленою травою.

Бізнес-ідея вендингового автомата з продажу свіжих фруктів і овочів ідеально підійде для досить великого міста, в якому багато популярних торгових центрів.

Поділіться своєю думкою