продаж «елітних» дров

Молоді люди з Санкт-Петербурга запустили вдалий стартап. Вклавши у власну справу всього 150 000 рублів, вони вийшли на щомісячний прибуток у розмірі 250 000 рублів. І підприємці вважають, що це ще не межа. А вони займаються нічим іншим, як реалізацією дров. Але незвичайних, а вимитих, висушених і розфасованих по коробках.

Звичайно, подібні починання вже відомі в деяких країнах світу, тому друзі вирішили виділитися чимось оригінальним. Вони ароматизують кожне поліно і ставлять на ньому клеймо у вигляді деревної жаби. Цей незвичайний представник дикої фауни став символом їхнього підприємства.

Таким чином бізнесменам вдалося перетворити звичайні дрова в елітні.

Для виробництва використовуються не тільки традиційні береза або вільха, але і рідкісні сорти деревини. Один із засновників компанії стверджує, що, наприклад, один куб рідкісного чорного дерева навіть в необробленому вигляді коштує кілька мільйонів карбованців.

Спочатку пітерські підприємці виконували всю роботу самостійно, вручну. Власної виробничої лінії у них не було, і це значно гальмувало темпи розвитку. Сьогодні вони створили власний екобренд під назвою Greenex, запатентував ідею і нещодавно відкрили невеликий виробничий цех в передмісті Санкт-Петербурга.

Елітні дрова для камінів користуються популярністю не тільки в Росії, але і за кордоном. Тому в найближчому майбутньому планується запуск масштабного підприємства.

Поділіться своєю думкою