Продаж екзотичних фруктів

Апетити сучасних гурманів постійно зростають. Звичними плодовоовощными культурами вже нікого не здивуєш, і люди весь час прагнуть спробувати щось нове і незвичайне, наприклад, екзотичні фрукти, такі як гуава, манго, маракуйя, рамбутан, лічі, папайя і т. д. Організувавши невеликий бізнес по продажу екзотичних плодів, можна отримати вагомий прибуток.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації проекту необхідно знайти відповідне сховище продукції з можливістю встановлення температурного режиму від 0 до 2⁰С. Територія може бути не більше 10 кв. м. Крім складу потрібно офіс. Ретельно проаналізуйте ринок конкурентів у своєму регіоні, знайдіть мінімально зайняту нішу і на основі отриманих даних плануйте початкові закупівлі товарів.

З устаткування буде потрібно хороша холодильна установка та офісна оргтехніка. Не обійтися і без місткої автотранспорту для перевезення замовлених товарів.

Для початку фрукти краще постачати на замовлення, не організовуючи стаціонарну торгову точку. Для цього потрібно провести яскраву рекламну кампанію. Створіть власний сайт в Інтернеті, розкажіть на ньому про свою пропозицію, гарантуйте відвідувачам знижку за репост. Замовлення формуються заздалегідь протягом 5-10 днів. Потім складаються списки всього необхідного і надсилаються постачальнику. Справа залишається за малим: дочекатися постачання і доставити продукцію клієнтам.

Сума стартового капіталу складе близько 1 мільйона рублів. Сюди входять витрати на оренду приміщень, закупівлю першої партії товарів, придбання холодильної установки і автомобіля, купівлю оргтехніки і рекламу. Націнка на екзотичні фрукти буде не менш 50-65%. Практика показує, що щомісяця такий бізнес здатний приносити до 50 000 рублів чистого прибутку. Якщо постаратися і добре все розрахувати, то окупити вкладення можна вже через рік роботи.

Share your thoughts