Продаж джинсового одягу

Безліч наших співвітчизників вважають самої демократичної одягом — джинси. Зручність і універсальність цього предмета гардероба цінують всі, незалежно від віку і соціального положення. У джинсах чудово себе відчувають студенти та наукові працівники, робітники і творча інтелігенція, чоловіки і жінки, однорічні малята і старенькі похилого віку. Саме тому ідея відкриття магазину джинсового одягу може обернутися досить прибутковим підприємством.

Замислюючись про бізнес на продажі джинсів, слід визначитися з місцем розташування майбутнього торгової точки.

Майте на увазі, якщо ви надумаєте орендувати приміщення в центрі міста, то вам доведеться звернути серйозну увагу на асортимент магазину. Для центру найбільш затребуваними, як правило, виявляються дорогі моделі відомих брендів. Якщо ж ваш магазин буде знаходитись в спальному районі, найкращим місцем для нього виявиться розташування поблизу великого ТЦ, Вузу, в місці максимальної прохідності. Тут, далеко від центральної частини міста, найбільш продаваними будуть недорогі вироби.

Майте на увазі, зупиняючись на ідеї продажу джинсів, слід не забувати: крім традиційних моделей, існує маса джинсового одягу, що користується попитом: костюми, куртки, шорти, бриджі, сорочки, жіночі сукні та сарафани. Збільшити обсяги продажів можливо розширивши асортимент головними уборами, сумками і рюкзаками з джинсової тканини. У такому випадку, варто вже говорити про відкриття магазину «Джинсовий світ».

Для відкриття магазину з продажу джинсового одягу досить буде мінімального стартового капіталу в розмірі до півмільйона рублів.

Поділіться своєю думкою