Продаж бізнес-ідей

Починаючим підприємцям дуже складно пробитися в гідний бізнес без стартового капіталу. Уявіть: ідей накопичилося безліч, а реалізувати їх просто немає можливості! А чому б не спробувати заробити на самих цих ідеях? Така торгівля не потребує жодних вкладень, при цьому здатна принести істотний дохід, що дозволяє в майбутньому відкрити власну справу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Якщо у вас поки немає нічого, окрім добре працює фантазії, пора відкривати власний магазин бізнес-ідей! У такої імпровізованої торговій точці можна запропонувати сотні і тисячі інтелектуальних «товарів» — від банальних до оригінальних. Реалізовувати ідеї можна поодинці або ж комплектом за оптовими цінами. Наприклад, запропонуйте клієнтам придбати відразу всі ваші розробки за подібною ціною в 1000 карбованців. Повірте, бажаючих буде достатньо.

Крім цього, можна влаштовувати всілякі інтернет-аукціони. Наприклад, у вас є вже готовий бізнес-план на яку-небудь діяльність. Ви виставляєте цей план на продаж і віддаєте потім того користувачеві вашого сервісу (групи в соціальній мережі, сайту тощо), який запропонує найбільшу суму.

Наявність підприємницької жилки відкриває масу можливостей. Можна також за гроші складати бізнес-плани «під замовлення». З часом можна привернути увагу до свого сервісу юристів і бухгалтерів, які будуть отримувати клієнтів і віддавати вам за це певний відсоток прибутку.

Варіантів — безліч! І все це можна реалізувати, не маючи нічого, крім бізнес-хватки і креативного мислення!

Share your thoughts