Продаж б/у цегли: бізнес-ідеї для чоловіків, в маленькому місті, мінімальні вкладення

Колишній у вживанні цегла користується великим попитом в сфері будівництва. Причини дві:

 • покупка великого обсягу нового цегли може сильно вдарити по гаманцю;
 • вважається, що стара цегла міцніше, так як його виготовляли за іншими стандартами. Тому навіть багато заможні люди воліють використовувати старий цегла.
 • Продати такий товар легко, і великих вкладень в маркетинг не потрібно — досить простий розклеювання оголошень. Ще один хороший варіант реалізації — домовленість з дрібними будівельними фірмами і приватниками, які будують щось для себе. Практично не має сенсу звертатися до великих будівельникам — вони купують будматеріали великим оптом за низькою ціною, і конкурувати з їх постачальниками буде проблематично.

  Коли ви знайдете декількох потенційних клієнтів, потрібно приступати до пошуку об’єктів для демонтажу. Слід поставитися до цього з акуратністю.

  Потрібно перевірити юридичну чистоту об’єкта — нерухомість не повинен бути «арештована», проходитиме за яким-небудь «сірими» та «чорними» схемами.

  Кращий варіант — проконсультуватися з юристом. Це коштує не так дорого, зате ви убезпечите себе від можливих неприємних наслідків.

  Також кожен об’єкт вимагає перевірки стану. Дірки та щілини в даху і перегородках часто призводять до потрапляння вологи на цеглу. Майже в 70% випадків така цегла буде непридатний до використання.

  Ще один важливий момент: при огляді зверніть увагу на якість кладки. Там не повинно бути будівельного сміття. Перевірити це можна, лише частково зруйнувавши кладку. Також непридатний для перепродажу колотий цегла. Якщо частка непридатного для подальшого продажу цегли становить понад 30%, від операції слід відмовитися.

  Якщо вам трапилося придатне (з економічної точки зору) для демонтажу будівля, укладайте контракт і шукайте (або збирайте) бригаду найманих робітників. Для роботи їм знадобиться автономне джерело енергії, пари кутових шліфмашин, маніпулятор або кран. Ще доведеться витратитися на скоби, ломи та інші будівельно-ломательные інструменти. Втім, якщо ви будете наймати бригаду робітників, витрати на інструменти будуть зведені до нуля.

  Очищений цегла готовий до продажу. Його вже можна завантажувати і везти замовнику або на склад.

  Початкові витрати окупляться швидко (навіть з урахуванням того, що ви самі купуєте будівельне обладнання), адже середня прибуток з демонтажу об’єкта доходить до 1000%.

  Поділіться своєю думкою