Продаж б/у будматеріалів: бізнес-ідея для чоловіків, в маленькому місті, мінімальні вкладення

Кожен рік під знесення йде величезна кількість будівель. В одній тільки Москві під знос визначено понад сотні об’єктів самовільної забудови. Ще більше будинків залишаються без господарів і сиротливо стоять, ніким не використовуються.

А все це — джерела будівельних матеріалів, які хоч і побували у вжитку, але при грамотному розборі все ж можуть знайти нове життя. А досить кмітливі підприємці можуть заробити на них, зайнявшись продажем будівельних матеріалів б/у.

Щоб розпочати бізнес в цій сфері, потрібно в першу чергу зібрати базу об’єктів і налагодити зв’язки з потрібними людьми. Будівельні матеріали б/у можна отримувати, розбираючи будівлі самостійно, або вивозячи їх після знесення іншими організаціями. В другому випадку важливо домовитися про купівлю з будівельними бригадами.

Якщо ви беретеся за самостійний розбір будівель, потрібно скласти базу відповідних невикористовуваних об’єктів, проїхавшись по місту і прилеглим населеним пунктам. Після цього слід знайти господарів зацікавили вас будівель і домовитися з ними про розбирання. Ще один спосіб — подати оголошення про покупку будівель під розбір.

Після того, як ви визначилися з тим, звідки брати матеріали на продаж, необхідно знайти робітників, які займуться розбором будівель. Як правило, щоб виконувати всі роботи якісно і швидко, знадобиться 8-10 осіб. Але чисельність бригади може бути збільшена або зменшена у залежності від кількості замовлень.

Майте через, що навіть після розбирання будматеріали повинні мати товарний вигляд. В іншому випадку їх просто ніхто не купить.

Тому особливо важливо поставити всі роботи на контроль. Якщо не хочете займатися цим самостійно, доручіть завдання виконробу. При цьому важливо знайти дійсно відповідального керівника бригади і не скупитися на зарплату для нього.

Не забувайте, що ваша мета — продаж будматеріалів. А це означає, що вам необхідно налагодити канали збуту.

Найпоширеніші способи донести інформацію до кінцевих покупців — приватних осіб — це подача оголошень про продаж будматеріалів на відповідні ресурси, а також поширювати флаєри у під’їздах будинків і розклеювати оголошення в мріях дачної забудови. Ну а щоб покупці йшли до вас охоче, крім самовивозу можна запропонувати їм послуги доставки.

В цілому, продаж б/в будматеріалів як бізнес буде затребувана в містах, в яких активно будуватися дорога заміська нерухомість, і в невеликих населених пунктах.

Поділіться своєю думкою