Продаємо нітратоміри

Питання екології хвилює дуже багатьох. Здоровий спосіб життя сьогодні у великій пошані. І це, без сумніву, непогано, але у деяких людей ідея екологічно чистого харчування доходить до фанатизму. Постійні чутки про високому рівні шкідливих для організму речовин в овочах і фруктах породжують бажання чи не проводити лабораторні дослідження продуктів, перш ніж використати їх за призначенням. І для цих цілей існують спеціалізовані прилади, на продажу який можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Професійно виміряти кількість нітратів не тільки в овочевих та фруктових культурах, але і в воді, рослинних кормах, ґрунті дає можливість такий унікальний агрегат як нітратомір. Ці портативні прилади з високою точністю визначають наявність небезпечних хімічних сполук в об’єкті дослідження. Нітратомір має компактні розміри, і його можна постійно носити з собою на ринки і в магазини, проводячи перевірки прямо на місці, перед покупкою тих чи інших продуктів. Звичайно, вартість гаджета чимала — від 20 000 рублів, але здоров’я, як відомо, дорожче, тому покупці на товар такого роду неодмінно знайдуться. Щоб збільшити обсяг продажів, можна запропонувати клієнтам розстрочку.

Паралельно з нитратомерами непогано будуть продаватися і дозиметри — пристрої, що дозволяють виміряти рівень радіації. Вартість цих приладів починається від 25 000 рублів, але бажаючі їх придбати також знайдуться. Дозиметри компактні, можуть працювати не тільки від мережі, але і від батарей, так що їх можна носити з собою. Як варіант, починаючий підприємець може придбати пару пристроїв в особисте користування і пропонувати послуги з вимірювання радіаційного поля за помірну плату.

Просунути товар в маси допоможе грамотна рекламна кампанія. «Давить на мозок» реклама — найкращий спосіб залучення клієнтів в даному випадку, тому за її розробкою доцільно звернутися до хорошим фахівцям.

Share your thoughts