Продаж кімнатних рослин: бізнес-ідея для жінок, в домашніх умовах, з мінімальними вкладеннями

Ще один варіант бізнесу для жінок — вирощування кімнатних рослин на продаж. Варто відразу обмовитися, що такий варіант підходить головним чином тим, хто захоплюється квітникарством і має певні пізнання в цій галузі, а також не женеться за швидким заробітком.

Такий бізнес пов’язаний з безліччю труднощів, головна з яких — висока конкуренція. Сьогодні кімнатні рослини можна купити де завгодно: від великих гіпермаркетів до невеликих кіосків або приватників, які торгують на ринках.

Тому відразу варто обмовитися, що продавати те, що отже продається скрізь — тупиковий шлях. «Необхідно зацікавити покупця рідкістю або зовнішнім виглядом рослини, буденне мало кому потрібно», — розповідає підприємець з Липецька Денис. При цьому що саме потрібно вашим покупцям, доведеться визначати тільки досвідченим шляхом, а на це піде чимало часу, та й квітів виростити доведеться чимало.

На швидкий прибуток розраховувати теж не варто. Головним чином тому, що виростити кімнатний квітка — справа не швидка, і прискорити процес немає ніякої можливості. Можна, звичайно, продавати і зовсім молоді рослини, але це не так вигідно. Чим більше рослина, тим вище його ціна: між рослиною висотою 70 см і 90 см різниця в ціні становить більше 500 рублів.

Зате бізнес на кімнатних рослинах можна почати з мінімальними інвестиціями. Щоб розгорнути повноформатний бізнес на кімнатних квітах, знадобиться достатньо вільної площі для їх розміщення, а також різні пристрої, які допоможуть створити потрібну рослинам атмосферу: лампи денного світла, зволожувачі повітря, добрива. Ну і звичайно, вам знадобляться горщики, грунт і паростки.

На перших порах так серйозно братися за справу необов’язково: достатньо продати всього 2-3 рослини, а на виручені гроші поступово розширювати асортимент. Такий підхід заодно дозволить зрозуміти, які квіти користуються найбільшим попитом.

Правда, на солідну виручку в такому бізнесі доводиться розраховувати тільки при достатньо великій кількості клієнтів — від кількох десятків людей. А це означає, що і виростити доведеться кілька десятків рослин.

Разом з рослинами можна також продавати всілякі супутні товари: горщики, грунти, відповідні добрива. Це дозволить збільшити середній чек без великих тимчасових витрат.

До речі, до кожної квіточки, виставленим на продаж, вкрай бажано додавати інструкцію по догляду. Пам’ятайте, що крім рідкості рослини велику роль для даного бізнесу грає і його якість, а також якість ґрунту та ємності.

Продавати рідкісні рослини можна прямо з дому, при цьому покупці будуть самостійно вивозити їх. Також можна домовитися з квітковими кіосками і віддавати їм свої рослини на реалізацію. Хоча такі перекупники воліють працювати з більш-менш великими квітковими базами.

Поділіться своєю думкою