«Пробники» ювелірних виробів: Инновауионные ідеї, іноземні бізнес ідеї

Торгівля стрімко йде в онлайн. Реалізаторам аж ніяк не всіх категорій товарів вдається плавно перейти в Інтернет — доводиться вирішувати проблеми, пов’язані зі специфікою саме їх продукції. Так, продавців одягу і взуття необхідно враховувати, що після примірки та чи інша модель може не підійти потенційному покупцеві, і буде їм повернена назад. Припадає, відповідно, закладати в ціну наявні ризики. А як бути власникам ювелірних інтернет-магазинів? Їх товар на кілька порядків дорожче, і є велика ймовірність того, що не підійшло кольє або кільце тому просто не повернуть. Фірма Shapeways знайшла вихід з даної ситуації. Вона запропонувала ювелірам виготовлення пластикових копій справжніх коштовностей. Роблять їх за допомогою 3D принтера.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Покупцеві висилають точну копію цікавить його вироби. Якщо вона підійде, тоді за вказаною адресою вже з справжньою окрасою виїжджає кур’єр, одягнений у бронежилет.

Shapeways, сама торгує ювелірними виробами, вже виготовила з пластику копії всього свого асортименту. Цю послугу пропонує компанія і інших ювелірних магазинах, які працюють онлайн.

Share your thoughts