«Пробники» ювелірних виробів: Инновауионные ідеї, іноземні бізнес ідеї

Торгівля стрімко йде в онлайн. Реалізаторам аж ніяк не всіх категорій товарів вдається плавно перейти в Інтернет — доводиться вирішувати проблеми, пов’язані зі специфікою саме їх продукції. Так, продавців одягу і взуття необхідно враховувати, що після примірки та чи інша модель може не підійти потенційному покупцеві, і буде їм повернена назад. Припадає, відповідно, закладати в ціну наявні ризики. А як бути власникам ювелірних інтернет-магазинів? Їх товар на кілька порядків дорожче, і є велика ймовірність того, що не підійшло кольє або кільце тому просто не повернуть. Фірма Shapeways знайшла вихід з даної ситуації. Вона запропонувала ювелірам виготовлення пластикових копій справжніх коштовностей. Роблять їх за допомогою 3D принтера.

Покупцеві висилають точну копію цікавить його вироби. Якщо вона підійде, тоді за вказаною адресою вже з справжньою окрасою виїжджає кур’єр, одягнений у бронежилет.

Shapeways, сама торгує ювелірними виробами, вже виготовила з пластику копії всього свого асортименту. Цю послугу пропонує компанія і інших ювелірних магазинах, які працюють онлайн.

Поділіться своєю думкою