Презервативи підвищеної міцності : іноземні бізнес-ідеї

Як відомо, існуючі нині презервативи не відрізняються високим ступенем надійності. Це часто призводить до дуже негативних наслідків. Не так давно компанія Lelo вирішила зайнятися удосконаленням цього предмета контрацепції. І можна сказати, що їм повною мірою вдалося реалізувати поставлену мету.

В ході випробувань новинку Lelo Hex спробували розірвати нігтями зсередини. Однак презерватив лише розтягнувся в тому місці, де його мали намір проколоти. Новий презерватив має шестигранну форму і виготовлений із суміші латексу з поліуретаном. До речі, дизайн упаковки є своєрідним прототипом знаменитої продукції від виробника Apple. Застосований такий дизайнерський прийом аж ніяк не випадково. Адже компанія Lelo давно завоювала звання аналога Apple. Тільки працює перша в світі контрацептивів. А друга — задоволень.

Варто також відзначити, що коштувати нові презервативи будуть як мінімум в 2,5 рази дорожче, ніж їх більш бюджетні і менш міцні «попередники». Порівняно висока вартість обумовлена високими виробничими витратами, а простіше кажучи — собівартістю. Платити за надійність або ризикувати, кожен вирішує сам.

Поділіться своєю думкою