Православна одяг

Якось несправедливо виходить — практично в кожному місті є магазини одягу для мам, для жінок в тілі, для ділових людей і т. д. А ось про одяг для православних чомусь забули. Або взагалі не думали. А між тим, відвідування церкви передбачає певний стиль одягу. Наприклад, для жінок — відсутність штанів, і вже тим більше шортів. Сукня або спідниця теж повинні бути не аби якими, а закритими і скромними. Доповнюють образ хустку і закрита кофта.

Оскільки відвідування церкви частенько пов’язано з якимись релігійними святами, одягати зовсім вже похмурий чернечий наряд теж хочуть далеко не всі.

Сьогодні в інтернет-магазині «Панночка-селянка» можна знайти досить яскравий одяг для подібних випадків. Також відкриті оффлайн-магазинів цієї мережі. Є вони тільки в великих містах країни. А між тим, попит на зазначену продукцію з плином часу не стає менше.

Виходячи з усього сказаного вище можна зробити висновок, що пошиття такого одягу — досить прибуткова і перспективна бізнес-ідея. Тим більше, що конкурентів у вас буде дуже мало і число їх у найближчому майбутньому навряд чи істотно збільшиться, тим більше в масштабах конкретного міста.

Поділіться своєю думкою