Правдолюбивая соцмережа: інноваційні бізнес-ідеї, іноземні

Соціальні мережі перетворили життя багатьох людей в суцільну низку селфи і фото, що пройшли обробку через фотошоп. Боїтеся постати перед співрозмовником в домашній майці або з ненафарбованими віями? Тоді описана нижче новинка не для вас. Втомилися від бездушних фото, лайків, дислайков і смайликів? Тоді читаємо далі!
Порівняно нещодавно на просторах інтернету була запущена нова соціальна мережа, яка дозволяє людям обмінюватися короткими відеороликами. Називається вона BEME.

Суть задуму полягає в тому, що смартфон знімає відео про вашого повсякденного життя тоді, коли ви цього захочете і стільки, скільки захочете.

«Живе» такий ролик недовго. А висловити свої емоції глядач, який переглянув відео може не за допомогою лайка або смайлика, а фотографії, знятої під час перегляду відео. Через короткий час ваш ролик і «коментує» його селфи будуть видалені. Хочете залишатися в тренді? Знімайте нові ролики про себе. Що можна знімати? Та практично все, що завгодно. Ось ви в супермаркеті, отоварюєтесь на тиждень, от ви робочої планерці. А тут — на відпочинку з друзями. До речі, саме така соцмережа може привчити вас до того, щоб завжди виглядати на всі 100!

Поділіться своєю думкою