Прання без води

В епоху боротьби за екологію планети стає вкрай актуальна тема «зеленого» бізнесу. Проблема виснаження запасів прісної води на Землі дала поштовх появі нових високотехнологічних винаходів, таких як пральна машина, практично не використовує воду.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

«Розумна» пралка, вперше продемонстрована на крупній лондонській виставці винахідником Стефаном Беркиншоу, сьогодні вже надійшла в продаж. Основна перевага цього побутового приладу полягає в тому, що на один цикл прання їй потрібно всього склянку води. Разом з традиційним порошком пристрій використовує особливі полімерні кульки з нейлону, які, потрапляючи у вологе середовище, здатні швидко абсорбувати забруднення з поверхні предметів гардероба.

Це далеко не єдина гідність пральної машини. Прилад не тільки витрачає на 90% менше води в порівнянні з класичними «побратимами», але і економить до 30% електроенергії. Миючого засобу для прання потрібно мінімум, а одяг після такої процедури залишається практично сухий, то є необхідність у функції сушіння білизни відпадає. Цікаво, що нейлонові полімери можна використовувати кілька разів, до повного забруднення.

Сьогодні Стефан Беркиншоу активно співпрацює з великими пральнями, готельними комплексами та хімчистки, ці організації вже встигли по достоїнству оцінити корисність пристрою. Незабаром обзавестися подібною пралка зможуть і прості обивателі.

Share your thoughts