Практика йоги в Долині Вогню

У США стає популярним новий вид духовної практики — медитація на безлюдних островах під пісні популярних західних рок-виконавців. Групу з шести осіб переправляють вертольотом в Неваду. Під керівництвом досвідченого гуру практикуючі йогу досягають вищого ступеня самоспоглядання на диких скелях в Долині Вогню, їм відкриваються таємниці древньої мудрості. Ці психологічні заняття називаються HeliYoga: Limitles, що перекладається як «Вертолітний практика: без кордонів».

Групу практикуючих йогу вертоліт забирає в Лас-Вегасі. Через третину години всі опиняються на безлюдному заповідному місці Долини Вогню, що нагадує марсіанську поверхню. На висоті близько 900 м над рівнем моря учасники медитації розташовуються кожен на своєму килимку і протягом 75 хвилин перебувають в трансі.

Для більш глибокого входження в змінений стан свідомості вчитель Дре Гарднер, який є у мирському житті діджеєм, підключає прослуховування через навушники спеціально підібраних ним музичних композицій у виконанні Френка Сінатри, Джорджа Майкла і Девіда Боуї.

Після завершення трансцедентального сеансу перебувають у стані блаженства учням дозволяється зробити селфи і випити келих шампанського.

Поділіться своєю думкою