Позбудься залежності граючи : інноваційні ідеї

У Х’юстонському коледжі соціальних працівників розроблена нова терапія, призначена для того, щоб що сидять «на голці» люди могли позбутися від героїнової залежності. Названа новинка «Героїнова печера», а вона розроблена на базі популярної іграшки The Cave.

У процесі занурення у світ віртуальної реальності, віртуальні ж сусіди, друзі і знайомі будуть пропонувати йому «вколотися». На перший погляд, завдання, що стоїть перед гравцем не так вже й складна — досить сказати тверде «ні». Однак, як показує практика, навіть у грі наркоману буває складно відмовитися від подібної пропозиції. До речі, віртуальний світ у кожного пацієнта свій із звичними йому образами, особливостями і звичайно — особами сусідів, товаришів по чарці і знайомих. Це необхідно для максимальної реалістичності процесу та повного занурення гравця у кругообіг віртуальних подій.

Над розробкою новинки працював цілий штат досвідчених психологів. Згідно з їх заявами, дана гра дозволяє прищепити людині правильну реакцію на пропозицію про нову дозі. Найближчим часом планується почати розробку ще двох ігор, призначених для позбавлення від алкоголізму та куріння.

Поділіться своєю думкою