Повністю розкладається мікроорганізмами постільна білизна

Турбота про екологію планети — один з основних світових трендів. Тому всілякі біорозкладані продукти стають настільки популярними. Так, зовсім недавно в продажі з’явилося саме екологічно чисте в світі постільна білизна.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Комплект під назвою Laundry-Free Sheets не виготовляється з натуральної бавовни, а з спеціалізованого хлопкозаменителя. На дотик білизна практично не можна відрізнити від звичного, але користь його в рази більше.

Справа в тому, що така постіль відноситься до розряду одноразових, тобто прання і хімчистки не потрібно. Забруднена тканина просто утилізується і замінюється на аналогічний виріб. Тепер ніякої сушіння, прасування та інших побутових труднощів. Постелив, поспав, зняв і викинув — ось девіз творців проекту!

Інноваційний товар абсолютно безпечний для навколишнього середовища. Білизна Laundry-Free Sheets в найкоротші терміни розкладається в грунті перетворюючись в компост. Тканина tencel дуже приємна і комфортна, тому інноваційне постільну білизну вже взяли на озброєння багато студентські гуртожитки, лікарні і готелі Америки. Такий еко-товар — найцікавіша знахідка для бізнесменів-початківців, які прагнуть до високих доходів!

Share your thoughts