Повна юридична допомога

Звернення за допомогою до юристів через Інтернет — давно не рідкість. Багато студентів юридичних факультетів таким чином починають напрацьовувати досвід і практикувати знання. Так вчинив і студент знаменитого Стенфордського університету Джош Броудер. У 19 років молодий чоловік відчув, що у нього вже достатньо знань, щоб почати допомагати іншим людям. Для здійснення задуму Джош створив власний сайт, за допомогою якого допомагав усім бажаючим у вирішенні дрібних юридичних проблем, таких як оскарження штрафів за паркування.

Через деякий час студент виявив, що проблеми, з якими до нього звертаються клієнти, в більшості випадків, ідентичні. Так як число відвідувачів сайту постійно зростала, то відповідати кожному особисто було вже складно. І тоді Джош Броудер вирішив придумати спосіб оптимізації своєї праці. Через деякий час молодий підприємливий юрист прийшов до думки про те, що просто необхідно створити автоматичний інтернет-сервіс, який багато в чому замінив би його самого.

Незабаром задумка була здійснена. Сервіс вийшов простим і інтуїтивно зрозумілим для користувачів. Щоб отримати рішення проблеми, клієнту потрібно лише відповісти на декілька запитань анкети. Система аналізує відповіді і на основі отриманих даних автоматично підбирає пакет необхідних документів і заповнює всі папери. Клієнтові залишається тільки роздрукувати їх та надіслати за потрібними адресами.

Юридичний бот, за найскромнішими підрахунками, вже заощадив людям близько 3 000 000 доларів (фуршет 80 000 користувачів). А студент-юрист при цьому непогано збагатився. Адже за автоматичні послуги він все-таки бере певну плату, набагато менший, звичайно, ніж взяли б з користувачів професійні юристи з аналогічним спектром послуг. Так демократична цінова політика, грамотне обслуговування і кмітливість допомогли простому студенту перекваліфікуватися в успішного підприємця. Можна не сумніватися, що ідентичний сервіс життєво необхідний і громадянам нашої країни!

Share your thoughts