Поточувствительное покриття вбереже від зневоднення організму: Інноваційні ідеї

Компанія Drug Design спільно з іншими вченими просуває свою нову розробку — спеціалізований спрей під назвою SOAK, основне призначення якого — контроль за водним балансом в організмі.

Розробники стверджують, що ця новинка стане незамінною для спортсменів, людей, що займаються важкою фізичною працею, а також для дітей, для яких зневоднення дуже небезпечно.

Для ефективної роботи спрею його необхідно нанести на одяг потіють. Хімічні речовини, що знаходяться в складі SOAK, здатні проводити аналіз поту, що виділяється організмом. Виявляється, потові залози починають виділяти секрет підвищеної кислотності, якщо в організмі є нестача води. І склад, нанесений на тканину одягу, реагує на концентрацію кислоти, змінюючи колір.

Колірна палітра складу вкрай різноманітна — від ніжно-блакитного до майже коричневого.

Якщо одяг забарвлюється в блакитний спектр, то турбуватися не варто, якщо тканина набуває зеленуватий відтінок, її власнику вже пора насторожитися, і, нарешті, якщо колір тканини жовтий, оранжевий або коричневий — необхідно негайно вжити заходів, так як організм зневоднений.

Найзручніше наносити спрей на головні убори та пов’язки, щільно прилеглі до лоба.

З впровадженням нової технології всі туристи, спортсмени і дачники будуть у всеозброєнні і зможуть вчасно поповнювати запаси води в організмі, уникаючи неприємних наслідків зневоднення.

Поділіться своєю думкою