Посуд з листя

Сучасний екологічний «бум» змушує виробників предметів побуту йти на усілякі хитрощі, щоб догодити своїм примхливим і вибагливим клієнтам. Адже не секрет, що сучасні молоді люди живуть у шаленому ритмі життя, і у них часто немає часу на миття посуду і приведення в порядок кухні.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Все частіше люди хочуть користуватися одноразовим посудом, але при цьому екологічно чистою та безпечною для організму. Цю потребу змогла задовольнити компанія з Нью-Йорка. Новатори запустили у виробництво одноразові тарілки і миски, виготовлені з опалого листя!

Технологія виготовлення розроблялася досить довго. Щоб перетворити листя в єдину щільну масу, необхідно додати до них воду, а потім нагрівати всю субстанцію до певної температури.

Компанія-виробник стверджує, що їх продукція виготовляється виключно за допомогою тепла і пара. Ніяких шкідливих речовин — клею, барвників та інших хімікатів — в ній немає.

Цікаво, що одноразові листяні тарілочки навіть можна використовувати в мікрохвильовці і ставити в холодильник. Вартість товару досить демократична: упаковка з 12 виробів обійдеться покупцеві в 12 доларів.

Share your thoughts