Постери на гаражні ворота

Нудні і однотипні гаражі роблять міські вулиці непривабливими і навіюють тугу, хоча при цьому дизайни сучасних будинків стають все більш оригінальними, красивими, досконалими. Виправити цю несправедливість вирішили співробітники німецької компанії під назвою Style-your-garage. Вони пропонують всім бажаючим прикрасити ворота сховищ для автомобілів величезними постерами, виготовленими у форматі 3D.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основним матеріалом для виготовлення об’ємних картин служить міцний, вогнетривкий і зносостійкий брезент. Зобразити на ньому можна все, що душа забажає — від милих кішечок і собачок до потужних літаків і яскравих пейзажів.

Стандартна довжина постерів — 2,1 м, а висота — 2,45 м. Але при необхідності можна замовити виріб за індивідуальними вимірами. Зробити це дуже просто — всі комунікації між клієнтами і компанією здійснюються за допомогою сайту в Інтернеті. Користувач ресурсу завантажує в спеціальний розділ, який йому зображення, оформляє замовлення і чекає. Через кілька днів компанія надсилає йому готову роботу.

Коштує така послуга близько 170 доларів. Щоб наклеїти постер на ворота, доведеться витратити не більше півгодини, і результат явно варто витраченого часу і зусиль. Недарма німецьким проектом вже зацікавилися в інших європейських країнах.

Share your thoughts