Послуги з підбору Вузу

Випускники шкіл кожен раз задаються питанням про те, куди піти вчитися. Введення ЄДІ повинно було значно спростити ситуацію, але на ділі все виявилося інакше. Питання вибору не знято. Звичайно, бальна система дозволяє не замислюватися про майбутні вступних екзаменах, але в різних Вишах різні вимоги, і випускникам шкіл доводиться вивчати сотні сайтів, щоб знайти той навчальний заклад, який відповідає не лише їхнім бажанням, але і можливостям.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

На жаль, на сьогоднішній день єдиної інформаційної бази не існує. Тому, створивши таку базу, можна побудувати прибутковий бізнес.

Для відкриття агентства з підбору Вузу необхідний офіс. Основним обладнанням будуть письмові столи і ноутбуки. Їх кількість залежить від кількості персоналу, який планується найняти. Основна робота буде полягати в зборі даних. Ймовірно, доведеться не тільки працювати в Інтернеті, але й відвідувати окремі навчальні заклади, щоб отримати вичерпну інформацію для абітурієнтів. При чому, робити це доведеться щорічно, так як правила прийому та вимоги постійно змінюються.

Своїм клієнтам ви будете пропонувати варіанти Внз, виходячи з екзаменаційних результатів. Це те, що стосується можливості безкоштовного надходження або навчання. Тим же, хто хоче вчитися в певному закладі і готовий за це платити, можна пропонувати послуги по збору та оформлення документів. Іногороднім можна допомагати з орендою житла, гуртожитки і т. д. І всі ці послуги вигідніше надавати комплексно, за фіксовану плату.

Як показує практика, перспективи у цього бізнес-напрямку дуже широкі. Якщо все організувати правильно, можна отримати високий прибуток. Успішна компанія, що працює в цій сфері, може сподіватися на державну підтримку, отримання всіляких грантів і дотацій.

Share your thoughts