Послуги з підбору хобі

На щастя, зацікавлених людей в нашій країні достатньо. Багато хто постійно відчувають потребу в пробі чогось нового, але не можуть визначитися, яке хобі їм більше до душі. На цей випадок існують спеціальні служби, які надають послуги з підбору хобі. Однією з перших у цій сфері почала розвиватися компанія Amabam і, треба зазначити, досягла успіху в цьому.

Працює новомодний сервіс за принципом підписки. З безлічі варіантів, пропонованих компанією, клієнти вибирають «пакет», який хочуть спробувати. Після оплати вони отримують щомісячні посилки з набором інструментів, матеріалів і навчальних посібників з того чи іншого виду діяльності. Якщо замовника курс влаштовує, він продовжує його вивчення, якщо ж ні, то він може переключитися на щось інше і вибрати інший пакет послуг.

Проект має масу достоїнств. Цільова аудиторія величезна, і працювати з нею в такому форматі дуже зручно. Людей, які б з великим задоволенням поринули у нове захоплення, в Росії багато, тому можна не сумніватися в успіху даного роду починання. Головне — творчо підійти до реалізації стартапу і зуміти здивувати і зацікавити публіку!

Share your thoughts